RBSD on YouTube RBSD on Facebook
RBSD No Art Just Defense
MARTIN MIKOLášEK
RBSD@CENTRUM.CZ
RBSD Olomouc
Není pokročilých technik, jsou jen základy dělané dobře!
Lee Morrison

Tréninky klubu RBSD Olomouc


RBSD
Reálná sebeobrana pondělí 17:30-19:00 Tělocvična ZŠ Svatoplukova 11
Night Class úterý 20:00-21:30 RBSD GYM (pro pokročilé studenty)
RBSD Boxing středa 19:30-21:00 Tělocvična ZŠ Hněvotín
RBSD Grappling čtvrtek 19:00-20:15 Fightsport, Zámečnická 2 (Koruna)

RBSD Kids čtvrtek 16:00-17:00 Tělocvična ZŠ Hněvotín (říjen-květen)


Soukromé tréninky informace najdete zde

RBSD Night class

Tréninky v úterý večer jsou zaměřeny na trénink sebeobrany a zlepšování fyzické kondice. Většina trénujících jsou zaměstnanci Bezpečnostní agentury S.O.S. a příslušníci Policie České Republiky. Ostatní jsou pokročilí studenti RBSD. Tento trénink je určen pro studenty, kteří mají zkušenosti z tréninku sebeobrany a jsou v dobré kondici, protože se cvičí ve vysokém tempu a bez většího vysvětlování postupů.

Trénink je postaven na principech Urban Combatives. Část tréninků je věnována testování situací pod tlakem. Lze říci, že je to taková "laboratoř" RBSD.


Grappling Open Gym

Hlavní náplní OPEN GYMU je RBSD Grappling. A to hned ve třech různých podáních, protože se zde budou střídat tři kvalitní trenéři: Martin Mikolášek, Honza Stach a Ota Ledvinka. Od Honzy se můžete naučit špičkové zápasové techniky, kombinace a hlavně způsob tréninku, který ho během pár let katapultoval mezi špičku v tomto sportu. S Otou si vyzkoušíte spíše drilovací styl tréninku. Takže jestli patříte mezi ty typy, co si rádi techniku zafixují až do morku kosti, najdete přesně to pravé. No, a když povedu tréninky já, tak si přidáme to, na co není čas na středečním RBSD Grapplingu. Takže si přidáme údery a posuneme práci na zemi do MMA atd…


RBSD Kids

Koncepci naší výuky v dětském oddíle RBSD KIDS stavíme na atletické bázi (bojové sporty), kterou aplikujeme do sebeobrany.

Chceme nejdříve, aby děti zvládly základní pohyby a oblíbily si pohyb jako takový. Proto začínáme tréninky formou grapplingu (zápas na zemi) a různých pohybových aktivit, při kterých se děti naučí správné návyky. V průběhu roku budeme přidávat i drily specifické pro sebeobranu a situace, do kterých se děti mohou dostat.

Tréninky jsou zaměřené na děti na prvním stupni základní školy. Jestliže byste chtěli se na trénincích také podílet, budeme jen rádi. Máme přichystané drily, pro děti i dospělé.


Poplatky

Jeden typ tréninku týdně 400,- Kč za měsíc (například jen sebeobrana)
Dva a více tréninků týdně 700,- Kč za měsíc (neomezený vstup na vše)
Jednorázový vstup 150,- Kč (je nutné uhradit na daném tréninku)

Za první trénink se neplatí. Poplatky je možné platit vždy první trénink v měsíci hotově nebo převodem na účet.Nábor - Přijďte si zacvičit

Jestliže Vás náplň tréninků zaujala, přijďte se podívat nebo si rovnou zacvičit. Máte-li nějaké dotazy nebo si chcete svoji návštěvu domluvit předem, kontaktujte nás. Jediné omezení je věk nad 15 let.

Na cvičení Vám stačí pohodlné oblečení, na sebeobranu navíc sportovní obuv. S vybavením si nemusíte lámat hlavu, veškeré vybavení pro trénink sebeobrany (helmy, lapy, cvičné zbraně,...) zajistíme. Jestliže se rozhodnete pokračovat, pořídíte si jen osobní chrániče dle potřeby (suspenzor, chrániče na kolena,...).


Těšíme se na Vás na některém z tréninků.